Menü
Sosyal Medya
İletişim Bilgileri
Adres

Kosb Mah. Organik Cad. Kosb Sit. No:7
Aydınlı - Tuzla İSTANBUL

Email

info@pergelmetal.com

Telefon

(0216) 304 0066

Lazer Kesim

Lazer Kesim

CNC LAZER KESİM 2000 X 4000 MM 1 ADET

CNC LAZER KESİM 1500 X 3000 MM 1 ADET

Pergel Metal sahip olduğu 2 adet lazer kesim makinası ile Dkp Sac, Siyah Sac, Paslanmaz, Alüminyum, Bakır, Pirinç vb. a-metal'lerin kesiminde hizmet vermektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLER :

CAD/CAM yazılımının tüm işlevleri tek bir program içinde bütünleştirilmiştir, böylece parça tasarlama, çağırma, yerleştirme (otomatik veya manuel) vb. gibi işlevler program değiştirmeden kullanılabilir.

 Üretim yönetimi süreci: CAD/CAM yazılımı otomatik süreçler yardımıyla üretim yönetimi sistemlerine (ERP) bağlanmaya hazırdır.

Ekip çalışması: İster bağımsız bir verimlilik hücresi olarak isterse bir ağ sisteminin parçası olarak çalışacak şekilde kullanılabilir. Parça yönetimi ve açık veri tabanıyla sac stoğu: Tüm parça bilgileri malzeme, kalınlık, vb. gibi alanlara göre sınıflandırıldıkları için kullanıcıların gerekli parçaları ve sacları kolayca bulabileceği bir şekilde organize edilen veri tabanlarında saklanır.

2D tasarım: CAD/CAM yazılımı gelişmiş geometri ve düzenleme işlevlerine sahiptir.

 Gerçek zaman ve maliyet hesaplaması: CAD/CAM yazılımı, kesim zamanını ve maliyetini hesaplar. Bu hesaplama patlatma sayısını, kesme uzunluğunu, markalama, malzeme maliyetini, makinenin saatlik çalışmasını, yardımcı malzeme maliyetlerini dikkate alır ve makinenin teknolojik verilerine dayanır. OTOMATİK YERLEŞTİRME

 Mükemmel esneklik ve maksimum performanslı manuel ve otomatik yerleştirme.

 Kopyalama, taşıma, döndürme, hizalama, vb. gibi güçlü manuel yerleştirme işlevleriyle birlikte otomatik ve yarı otomatik yerleştirme işlevlerinin mükemmel kombinasyonu.

 CAD/CAM yazılımının otomatik yerleştirme işlevi parçaları levha üstüne mümkün olan en iyi şekilde yerleştirir.

CAD/CAM yazılımı ıskartalar üstünde de yerleştirme yapabilir. Tıpkı levhalar için olduğu gibi, ıskartalar için de kenarlık tanımlanabilir. ÜSTÜN TEKNOLOJİ

 CAD/CAM Cut farklı iç ve dış kontur tipleri için giriş çıkışların tipini ve değerini yapılandırmaya ve yönetmeye olanak verir.

Mikro bağlantı ve ön kesimle birlikte, ortak kesim değişik parçalar arasında veya aynı iki parça arasında yapılabilir.

 Tasarımdaki ve işlemedeki hataları algılar.

 CAD/CAM yazılımı her tür makine için otomatik giriş- çıkış, manuel ve otomatik kesme, kesim kopyalama, özelleştirilmiş makine yapılandırması gibi özelliklere sahiptir.


Etiketler: lazer kesim, cnc lazer kesim, tuzla lazer kesim, alüminyum lazer kesim, paslanmaz lazer kesim, bakır lazer kesim