Menü
Sosyal Medya
İletişim Bilgileri
Adres

Kosb Mah. Organik Cad. Kosb Sit. No:7
Aydınlı - Tuzla İSTANBUL

Email

info@pergelmetal.com

Telefon

(0216) 304 0066

Hakkımızda

Pergel Metal San. Tic. A.Ş.

Tuzla Orhanlı da 150 m2 lik bir üretim alanında Pergel Endüstriyel Metal Elektronik Cihaz Kutuları San. ve Tic. Ltd. Şti.adı ile faaliyete başlamış ve başlangıçta endüstriyel tartım sistemleri, telekominikasyon, savunma sanayi gibi çeşitli alanlarda faaliyette bulunan firmaların mekanik şekillendirme konusunda ihtiyaçlarını gidermeyi başarmıştır.

Vizyon ve misyon değerlerimiz doğrultusunda, müşterilerimizin talepleri ile ilk CNC Abkant, büküm ardından lazer kesim makine yatırımları yaptık. 2016 sonlarına doğru 2,000 m2 kapalı 2,000 m2 açık alanı ile KİMYACILAR SANAYİ SİTESİNE taşındık. Yeni yerimizde 800 m2 bölümü elektro statik toz boya alanı olarak ayırdık. Otomatik sprey yıkama hattı ve robot tabancaları ile son teknoloji kimyasalları kullanarak kalite ilk hedef doğrultusunda yürüyüşüne devam etmektedir.

Kısa sürede göstermiş olduğu azim ve gayret ile sektörün önde gelen firmalarının onaylı tedarikçisi olarak kendini göstermiştir. Genç ve tecrübeli kadrosu ile metal şekillendirme ve giydirme konusunda öncelikli hedefi kalite anlayışını benimsemiş ve kaliteli ürün çıkarmak adına ciddi yatırımlar yapmıştır. Yeni makine parkuru ve yeni yapılanması ile bundan sonraki süreçte hedef olarak müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışından vazgeçmeyecektir.

Ekip olarak tüm müşterilerine kaliteli ürün, zamanında ürün ve uygun fiyata ürün üretme anlayışı içinde sevkiyat yapmak birinci önceliğimiz olmuştur. Bu düşünceler firmamızın kısa sürede güvenilir ve beklentileri karşılama konusunda müşterine güven aşılamıştır.

Uzmanlıklarımız

Kaliteli ürünü kaliteli insan yapar anlayışı ile müşterilerimize her türlü çözümler sunmaktayız.

Metal Şekillendirme
Lazer Kesim
Park ve Bahçe

Vizyon

  • Müşteri ihtiyaçlarını ve isteklerini doğru anlamak,
  • Zamanın ve teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler ile çözüme kavuşturmak,
  • Sektör standartlarının üzerinde hizmet ve ürün sunmak.

Misyon

  • Müşterileri ve tedarikçilerine tüm çalışanları ile doğruluk, dürüstlük, samimiyet, hak ve hukuk değerlerine bağlı kalarak davranmak,
  • Ülke ekonomisine ve istihdama katkıda bulunmak,
  • Kendisinden beklenenleri karşılayacak köklü bir şirket olmak.